BELLA+EDWARD CULLENS

5. dubna 2009 v 19:35 | TEREe |  Vampires

Bella a Edward...jméno: Marie Isabella Swan/Cullenová
datum narození: 13. září 1987
místo narození: Forks
barva vlasů: hnědá
barva očí: hnědá
její stav: teď už upírka xD
Charakteristické rysy: Nesmírně náchylná k nehodám, je doslova "magnet" na nebezpečí, teda když byla člověk xD
Co dělá: V současné době se učí být úpírkou xD a stará se o malou Renesme
Rodina: matka - Reneé Dwyerová, otec - Charlie Swan
Auto: myslím že červené Ferari (netuším, jak se to píše xD)


Osobní historie: Bella se narodila ve Forks, ale její matka a otec se rozvedli, když jí bylo šest měsíců. Většinu svého dětství strávila v Kalifornii a později ve Phoenixu v Arizoně. Je příšerně nemotorná a pro své vlastní dobro se pokouší vyhýbat sportu a tanci.
Když se její matka znovu vdala, Bella se rozhodla vrátit zpět do Forks, aby žila se svým otcem.

V nové škole byla Bella přijata s velkým zájmem a hned se spřátelila s několika lidmi. Poprvé spatřila Edwarda a jeho rodinu při přestávce na oběd.
Po nějakém čase, Bella odhalí Edwardovo tajemství a přijme jej jako upíra. Několikrát ji zachrání život a to způsobí, že se jeho posláním stane udržovat ji mimo nebezpečí. Dvojice se do sebe zamiluje, přestože je všechno proti nim.... atd.

Upírka Bella: má schopnost vytvořit neviditelný štít, který chrání ostatní včetně jí proti schopnostem jiných upírů. Také se velice dobře ovládá, až to Jaspera nutí přemýšlet a chovat se uraženě, že prohrál sázku s Emmettem - vsadili se o to, kolik Bella zabije lidí xD ale ona nezabila nikoho, asi ani nezabije xD
Celé jméno: Edward Anthony Masen Cullen
Datum narození: 20. června 1901
Věk: navždy 17letý (xDxD taky bych chtěla xD)
Datum přeměny na upíra: rok 1918
Původně pochází z: Chicaga, Illinois
Barva vlasů: bronzová
Barva očí: původně zelená, teď zlatá/černá
Výjimečné nadání: umí číst myšlenky na dálku, všech lidí na jednou
Co dělá: stejně jako jeho nevlastní sourozenci studuje na Střední škole ve Forks
Sourozenci: Alice, Emmett,Rosalie a Jasper
Koníčky: sbírání aut, hra na klavír, někdy zpěv
Auto: stříbrné Volvo S60R, stříbrný Aston Martin V12
Osobní historie: Edwardův lidský život v Chicagu byl velmi šťastný a klidný. Jeho rodiče byli přiměřeně bohatí, protože jeho otec byl úspěšný právník. Největším trápením v matčině životě byla skutečnost, že zuřila Světová válka a Edward byl pouze rok vzdálen od odvodu, který byl v srpnu 1918 snížen na věk 18 let.
Během září téhož roku udeřila chřipková epidemie, vyžádala si život obou Edwardových rodičů a málem také vzala jeho vlastní. Jeho ošetřujícím lékařem byl Carlisle Cullen, který ho zachránil tak, že jej přeměnil v upíra.
Dvakrát studoval na lékařské fakultě, ale nevykonával ji v praxi.
Od roku 1927 až do roku 1931 měl Edward záchvat rebélie (to je dost todleto xD)a na několik let sám od sebe opustil Carlislea a Esme Cullenovi. Usoudil, že může vysávat lidi, pokud byli skutečně ztělesněním zla. Využíval svou zvláštní schopnost, aby se vyvaroval nevinnému. Po nějakém čase už nedokázal "uniknout dluhu takového množství ukradnutých lidských životů, nehledě na to, jak omluvitelných" a proto se vrátil ke Carlisleovi a Esmé.

V roce 2003 se Cullenovi vrátili do Forks. Potom v roce 2005 Edward potkal Isabellu Swanovou. Šíleně se do ní zamiloval.

Dál už to musíte vědět xD

Renesmee: je to dcera Belly a Edwarda...má schopnost předávat někomu své myšlenky pouhým dotykem ruky, a to je jediná věc, která na Bellu funguje...Edward si myslí, že to Nessie zdědila po Belle, ale opačně...(teď myslim, že ten kdo to nečet mě nechápe xD)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.