DAKOTA v NM

5. dubna 2009 v 15:54 | TEREe |  Novinky

DAKOTA FANNING alias Jane Volturi...

Už je jisté, že si Dakota zahraje Jane v Novém Měsíci...(a že to teda neni žádná novinka xD)
Sama Dakota řekla, že ona a její kámošky jsou fanynkami knih, filmu a herců (další blázni do party xDxDxD), takže by to bylo skělé...

Fanningová se tak postaví po bok Kristen Stewartové, Roberta Pattinsona a Taylora Lautnera ve filmu režírovaném Chrisem Weitzem..... píše se v časáku HOUSER xD...

.....
Erik Feig (vůbec ho neznám, a ani neci, jesli vás zajmá, něco si o něm najděte xD) ze Summit Entertainment uvádí: "Dakota Fanningová je jednou z nejtalentovanějších hereček své generace a my jsme nadšeni, že bude součástí Twilight ságy."
Dakota Fanningová nedávno zazářila ve snímku Push společnosti Summit Entertainment a namluvila postavu Coraline Jonesové v animovaném snímku Coraline. Dále si zahrála např. ve filmech Tajný život včel, Šarlotina pavučina, Snílek, Muž v ohni nebo Válka světů (joo, viděla sem to xD).

V Novém měsíci, který bude mít premiéru v USA 20. listopadu 2009, je Bella Swanová (Kristen Stewartová) zdrcena náhlým odchodem své upíří lásky, Edwarda Cullena (Robert Pattinson). Ale její smysly znovu zažehne rozvíjející se přátelství s neodolatelným (omg, neodolatelným xD kdo todle psal xDxD já ho nemám ráda xD) Jacobem Blackem (Taylor Lautner). Bella je náhle vtažena do světa vlků - odvěkých nepřátel upírů - a její věrnost projde těžkou zkouškou.

Samý kecy......nechápu jak to takhle může někdo napsat xD musela sem se smát tomu "neodolatelnýmu" Jakobovi xD
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.