DOPIS na rozloučenou...

9. dubna 2009 v 19:25 | TEREe |  Stmívání
Tak tenhle originální dopis jsem našla když jsem se moc moc nudila....
Je to dopis, který Bella psala Edwardovi ve Stmívání - když odcházela zachránit svou matku před stopařem Jamesem... A ani si neuvědomovala, že kdyby James opravdu Renee měl, stejně by jí potom musel zabít, jelikož by byla zasvěcená... ale to ňák tak Bells nedomyslela a skočila mu na to....
Je to sice psaný anglicky, ale dá se to rozluštit... mě se líbí její písmo...
Ale je to smutný.... hodně smutný ... x(

I love you. I am so sorry. He has my mum, and I have to try. I know may not work. I am so very, very sorry. Don't be angry with Alice and Jasper. If I get away from them it will be a miracle. Tell them thank you for me. Alice especially, please.
And please, please don't came after him. That's what he wants, I think. I can't bear it if anyone has to be hurt, because of me, especially you. Please, this is the only thing can ask you now. For me.

I love you. Forgive me......Bella

--->
Miluju tě. Moc se omlouvám. Má mou mamku a já to musím zkusit. Vím, že to možná nevyjde. Je mi to hrozně, hrozně líto. Nezlob se na Alici a Jaspera. Jestli jim uteču, bude to zázrak. Vyřiď jim, že děkuju. Zvlášť Alici, prosím.
A prosím, prosím nechoď za ním. Právě to on chce, myslím. Nesnesla bych, kdyby se někomu něco stalo kv;li mě, hlavně tobě. Prosím, je to jediná věc, o kterou tě mohu žádat. Pro mě.

Miluju tě. Odpusť mi.......Bella


Chjooo.... fakt smutný...
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.