PETER - O nátáčení NM

30. dubna 2009 v 17:40 | TEREe |  Rozhovory

PETER FACINELLI - New Moon....


Takže už jste začali natáčet?

Ano, už natáčíme.

A jak jste s tím daleko?

No, právě jsme dotočili - jak uvidíte - narozeninou scénu. Ta už je hotová. A taky máme hlasovací scénu. Nebudu vám říkat, o čem sme hlasovali, přečtěte si knihu. No a co dál? Já třeba dělám na scéně, kde zašívám Belle ruku, je to taková drobnost. Je už toho hodně hotového. Já osobně ještě musím dodělat nějaké natáčení, ale pak mám doděláno.

Přidali více scén s Cullenovic rodinou?

Víte, je to těžké, když děláte film založen na knize. Když tam toho bude moc, fanouškům se to nemůsí líbit. Myslím, každý se vždy snaží být kreativní. Je těžké tam toho tolik přidávat - máte 500 stran knihy vložit do dvou hodin.

Ale každý tam chce přece víc chlapů.

Joo. Čekáme na třetí díl. Víc jsme vidět ve trojce a ve čtyrce. Jednou jsem viděl, což bylo děsně srandovní, viděl jsem Stephenii Meyer v Disneylandu - jen náhodně jsem zašel s rodinou do Disneylandu, šli jsme na večeři do "Modré" restaurace, no víte jaké, piráti z Karibiku. A bylo to tak zvláštní. Šla okolo, a já prej "To je taková náhoda." zeptal jsem se jí "Víte proč jste Cullenovi tolik vynechala z druhé knihy?" řekl jsem jí "Víte proč? Jsem trochu naštvaný že jsem neměl ject do Itálie. Carlisle by se tam měl ukázat."

Sedí na vás váš typ role?

Odhaduji že ano. Nic méne ted lidi nekoušu.

Četl jste Stepheniiny knihy?

Zajisté, všechny čtyři.

Už před prvním filmem?

Ne. První díl ano, Ale ta čtvrtá nebyla toho času ještě ani napsaná. Ta je vzrušující, protože ona je těhotná, a já jsem doktor. Ale jako plno doktorů, kteří odrodí děti, se tam nedostanou, stejně jako já jsem tam nebyl.

Zvykl jste si na Twilight fanoušky?

Nevím, jestli zvykl je ten správný výraz. Oni nejsou podivný. Miluju je. Miluju každého z nich zvlášt. Ne, oni jsou výborní. Jsu to nelepší fanoušci, jaké můžete mít. Tak věrní.

A co řeknete o Chrisovi (Wetzovi), o režisérovi jako takovému?

Fantastické. Podruhé je natáčení vždy o něco lehčí. Cítíce se lépe i díky té vetší sumě penež. Atmosféra je klidnější. Myslím že to zatím vypadá velice dobře. Je to trochu u jiné perspektivy, film od filmu. Také už nám oznámily režii trojky.


pozn.: moc se omlouvám za chyby a nesrozumitelné věty, jako vždy xD
A taky jestli jsem něco řpeložila až moc jinak, omlouvám se tak Peterovi xD za to, že jsem možná uvedla něco, co nikdy takhle neřekl, neberte to doslova xD
 


Anketa


Komentáře

1 B€ll@__→eSBé♥ B€ll@__→eSBé♥ | Web | 1. května 2009 v 11:16 | Reagovat

Hej_to seš dobrá žes to přeložila sama xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.