ROSE+EMMETT CULLENS

5. dubna 2009 v 20:31 | TEREe |  Vampires

Rose a Emmett....Celé jméno: Rosalie Lillian Hale
Přezdívka: Rose
Datum narození: v roce 1915
Datum přeměny: roku 1933
Věk: 18 let
Původně pochází z: Rochestr, New York
Barva vlasů: zlatá
Barva očí: zlatá/černá
Fyzická popis: připomíná sochu, vypadá jako anděl, vlnité zlaté vlasy do půli zad
Charakteristický rys: lehce namyšlená xD ale jinak se sní dá mluvit, hlavně si vo sobě myslí jak moc je krásná, ale tak asi je mno..xD
Co dělá: stará se s Bellou o malou Renesme
Rodina: manžel Emmett, sourozenci Alice a Edward Cullenovi, Jasper
Kdo jí přeměnil: Carlisle Cullen
Zájmy: mechanické - vrtání se v autech a taky Emmett
Auto: červený kabriolet BMW M3
Osobní historie: Rosalie byla krásná mladá slečna, která měla svůj sen - chtěla bohatého hodného manžela a několik dětí. S pomocí její matky a otce, který pracoval v bance byla zasnoubena s mužem jejích snů - synem ředitele banky. Jednou v noci šla od své kamarádky a našla svého snoubence vochlastanýho na ulici s partou kámošů... Byli tak mimo, že Rose skoro zabili - a pak jí našel Carlisle, který ji hned proměnil, jelikož si říkal, že by jí bylo škoda xD. Rosalie se tak dostala do rodiny Cullenů jako družka pro Edwarda v roce 1933. Avšak ti dva nikdy na sebe navzájem nereagovali jako na něco jiného než jako bratr a sestra. V roce 1935 Rosalie objevila Emmetta napadeného medvědem a odnesla ho k Carlisleovi, aby ho zachránila. Veřejně se několikrát provdala za Emmetta, když se chystá předvádět a aby se byla zahrnuta pozorností. Rosaliina skutečná definice jejích znaků je její krása. Skoro jako Emmettova síla - oni jsou oba více tělesnější než intelektuální, což z nich dělá perfektní protějšky.
Celé jméno: Emmett McCarty Cullen
Datum narození: 1915
Datum přeměny na upíra: 1935 - dva roky po Rosalii - bylo mu 20
Původně pochází z: Tennessee
Barva vlasů: Tmavá
Barva očí: zlatá/černá
Fyzická popis: Velký, svalnatý, kudrnaté vlasy(podle knihy, ve filmu je má rovný xD)
Výjimečné nadání: Síla, ale to neni moc jako nadání, spíš jenom výstřednost xD
Povolání: V současné době zapsaný na Střední škole ve Forks
Rodinní příslušníci: Oženěn za Rosalii
Příčina přeměny: Carlisle Cullen
Záliby: soutěžení jakéhokoli druhu, páka s Bellou xD
Auto: červený džíp Wrangler


Osobní historie: V roce 1935 byl Emmett na lovu v horách Tennessee, když byl napaden medvědem. Byl velmi blízko smrti, ale Rosalieho našla a odnesla ho ke Carlisleovi, aby ho zachránila, jelikož ona sama by to asi nedokázala. Emmett popisuje tu událost jako zachránění andělem, který ho potom odnesl k Bohu. Jakmile se bolest vytratila, Rosalie a Carlisle mu vysvětlili situaci, a k jejich překvapení, celá upírská záležitost ho nezneklidnila. Jeho vlastními slovy:" Ale pokud Carlisle a Rosalie, můj anděl, byli upíři, jak hrozné by to mohlo být?" Zpočátku měl problémy s pravidly a při několika příležitostech ochutnal lidskou krev. Třeba když jednou tak šel okolo lesa, a ucítil krásnou vůni ženy věšící prádlo, neodolal a zabil jí. Voněla mu stejně jako Edwardovi Bella, a Emmett nebyl tak silný na to, aby jí ušetřil.
Oženil se s Rosalie, a oženil se s ní rovnou několikrát. Emmett udělá cokoliv, aby učinil Rosalii šťastnou, a jelikož Rosalie má ráda pozornost a chystá se předvádět, mají svatbu za každé uplynutí několika let. Častokrát on a Rosalie žijí odděleně od ostatních jako novomanželský pár.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.